ТРИБИНА „ЗДРАВЉЕ ДЕЦЕ НА ПРВОМ МЕСТУ“ ОКУПИЛА РОДИТЕЉЕ У ОПШТИНИ
У сали Градске општине Нови Београд одржана је трибина „Здравље деце на првом месту“, посвећена раној нези, здрављу, као и правилном расту и развоју деце.
Родитељи су имали прилику да разговарају са стручњацима из области педијатрије, патронажне службе и биохемије и добију корисне савете који се односе на здравље и негу најмлађих. Током трибине родитељи су постављали питања и разговарали са стручњацима о темама које су им важне у свакодневној бризи о деци.
Градска општина Нови Београд наставља да кроз бројне програме и пројекте буде подршка родитељима и деци, са циљем да најмлађим суграђанима обезбеди здраво и безбедно окружење за одрастање.
)
