КОМПАНИЈА „ТЕЛЕКОМ СРБИЈА“ УЗЕЛА УЧЕШЋЕ У ПРОЈЕКТУ „НОВОБЕОГРАДСКА МАМА“

slika slika slika slika

Пројекат „Новобеоградска мама“ Градске општине Нови Београд добија све већу подршку друштвено одговорних компанија и предузетника.

Тим поводом, председница Градске општине Нови Београд Ивана Николић данас се састала са представницима компаније „Телеком Србија“, која се прикључила пројекту „Новобеоградска мама“. Током састанка разговарано је о даљој сарадњи и заједничким активностима програма за маме, који је усмерен ка пружању подршке мајкама и породицама са територије Новог Београда.

Пројекат „Новобеоградска мама“ покренут је у сарадњи са привредницима и друштвено одговорним компанијама, како би се мајкама које добију бебу пружила конкретна подршка. Нове маме ће кроз овај програм добијати пакете подршке који укључују попусте, купоне и ваучере за различите услуге и угоститељске објекте на територији општине.

Поред тога, пројекат обухвата и едукативне садржаје намењене свим мајкама, као и програме подршке деци са потешкоћама у развоју. Посебан сегмент односи се на сарадњу са стручним службама, укључујући и саветовалиште „Хало беба“, како би се родитељима пружила помоћ и сигурност у првим данима родитељства.

Градска општина Нови Београд позива све заинтересоване компаније и појединце да се прикључе пројекту и својим учешћем допринесу јачању подршке породицама.

Пријаве се могу послати на имејл адресу: kabinet@novibeograd.rs.