СРЕЋНА СЛАВА, БЕОГРАДЕ
Председница Градске општине Нови Београд Ивана Николић честитала је грађанима Београда градску славу.
„Спасовдан симболизује уздизање, неуништиву наду и веру у бољу будућност. Управо зато Београд вековима слави овај празник као своју славу, јер се кроз своју бурну историју после свих недаћа увек поново уздизао и настављао да живи и развија се. Данас је празник за све грађанке и грађане Београда, за све оне који Београд воле и који, живећи у њему, расту и развијају се заједно са њим.
Драги суграђани, срећна вам слава!“, наводи се у честитки председнице Ивана Николић.
)
