ПРЕДСЕДНИЦА НИКОЛИЋ РАЗГОВАРАЛА СА ГРАЂАНИМА

slika slika slika slika slika
Председница Градске општине Нови Београд Ивана Николић угостила је у згради Општине грађане који су се пријавили за пријем и разговарала са њима о питањима важним за унапређење свакодневног живота, њиховим иницијативама, предлозима и могућностима реализације заједничких активности. 
 
 Током разговора, грађани су имали прилику да изнесу своје предлоге, сугестије и изазове са којима се сусрећу, а посебна пажња посвећена је темама које се односе на уређење насеља, комуналну инфраструктуру, безбедност, спортске и садржаје на отвореном за целу породицу.  
 
 
Градска општина Нови Београд наставиће са праксом директне комуникације са грађанима, јер је сарадња са суграђанима један од најважнијих корака ка квалитетнијем и ефикаснијем раду Општине.