„ПРАЗНИК РАДОСТИ” ОДРЖАН У БЛОКУ 45
Осмех, дружење и дивна атмосфера испунили су сунчани недељни дан у Блоку 45 где су Новобеограђани и комшије са других општина уживали у манифестацији „Празник радости на Новом Београду“ коју је организовала Градска општина Нови Београд.
Током богатог културно-уметничког програма наступили су Дечји хор Цркве Светог Георгија у Бежанији, Артон дечји хор и КУД „Талија“, док су најмлађи уживали у дечјој представи „Наслеђе за најмлађе“. Посебну атмосферу на крају манифестације употпунио је концерт групе „Неверне бебе“.
У оквиру пратећег програма организоване су породичне игре, Wood Play садржаји и продајни базар, а Шеталиште Лазара Карденаса било је испуњено музиком, игром и радошћу.
„Празник радости“ организован је уз благослов Архиепископије београдско-карловачке и део је манифестације „Новобеоградски дани породице“ која траје до краја јуна и наставља да окупља суграђане кроз садржаје намењене квалитетном времену проведеном нa отвореном.
)
