ПОЧЕО „НБГД КУП“ У БЛОКУ 61
У Блоку 61 свечано је отворен „НБГД КУП“, традиционални турнир у малом фудбалу који из године у годину окупља све већи број екипа и бројне љубитеље спорта и добре атмосфере.
Турнир, који има дугу традицију, и ове године окупио је различите генерације и још једном потврдио значај спорта, дружења, тимског духа и фер-плеја у локалној заједници.
Прво вече турнира обележили су велики број посетилаца, одлична атмосфера и велики ентузијазам такмичара, док су публика и учесници уживали у квалитетним утакмицама и спортском духу који овај турнир негује годинама.
„НБГД КУП“ и ове године представља место окупљања младих, спортиста и свих суграђана који подржавају спорт и здраве стилове живота, а турнир ће и у наредним данима донети бројне занимљиве мечеве и добро дружење за све посетиоце.
Градска општина Нови Београд позива суграђане да и у наставку турнира подрже екипе и уживају у спортској атмосфери и занимљивим утакмицама у Блоку 61.
)
